مرکز تماس
۸۸۶۱۵۳۳۱ الی ۳

منابع صندوق سرمایه‌گذاری بانک گردشگری از مرز ۵ هزار میلیارد ریال گذشت

سقف واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت بانک گردشگری تکمیل شد و منابع آن به ۵ هزار میلیارد ریال رسید.
به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، سقف واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه گذاری این بانک با تصویب مجمع عمومی آن در تاریخ ۰۹/۰۶/۱۳۹۴ از ۵ میلیون واحد سرمایه‌گذاری به ۲۵ میلیون واحد افزایش یافت و صدور واحدهای جدید آغاز شد.
بر این اساس در حال حاضر امکان صدور و ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق در تمامی شعب بانک گردشگری فراهم است و منابع جذب شده در صندوق نیز بر اساس صدور و ابطال‌های انجام گرفته توسط هر یک از شعب، در مانده منابع آنان لحاظ می‌شود.
این گزارش می افزاید:صندوق سرمایه‌گذاری بانک گردشگری که از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری با پیش‌بینی سود است در حال حاضر دارای بیش از ۶ هزار سرمایه‌گذار بوده که با ورود سرمایه‌گذاران جدید، روزانه بر این تعداد افزوده می‌شود.
گفتنی است: صندوق سرمایه‌گذاری یاد شده علاوه‌ بر مزیت‌های رایج در این‌گونه صندوق‌ها نظیر مدیریت حرفه‌ای، قابلیت نقدشوندگی‌ بالا و عدم دریافت کارمزد صدور و ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری، دارای مزایای ویژه دیگری از جمله پرداخت سود ماهانه، امکان خروج از سرمایه‌گذاری (دریافت اصل و فرع سرمایه) در هر زمان بدون اعمال جریمه، امکان سرمایه‌گذاری با حداقل یک واحد سرمایه‌گذاری، امکان توثیق واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق در قبال اخذ تسهیلات و … است.
تمامی اطلاعات صندوق سرمایه‌گذاری بانک گردشگری بر روی تارنمای آن به نشانی www.tourismfund.ir انتشار یافته است و علاقه‌مندان می‌توانند برای دسترسی به اطلاعات کامل صندوق به نشانی اینترنتی یاد شده مراجعه کنند.