مرکز تماس
۸۸۶۱۵۳۳۱ الی ۳

برگزاری دوره های آموزشی از سوی شرکت آموزشی اندیشه گردشگری

توضیحات پروژه

با استعانت از درگاه ایزد منان مرکز آموزش علمی – کاربردی کاراد از اولین دوره پذیرش در سال تحصیلی ۹۲-۹۱ تحت نظارت دانشگاه جامع علمی – کاربردی با چهار رشته حسابداری مالی، مدیریت هتلداری، مدیریت جهانگردی، آشپزی در مقطع کاردانی به روش پودمانی فعالیت خود را آغاز نمود تا بتواند قسمتی از نیازهای آموزشی میهن عزیزمان را پاسخگو باشد. هدف این مرکز فراهم نمودن محیطی علمی و پویا برای کسانی است که در راستای کسب علم و دانش تلاش می نمایند و با یاری خداوند بزرگ و تلاش استادان کارآمد و مجرب و کارشناسان و کارمندان سخت کوش و همچنین بهره گیری از امکانات کمک آموزشی بتواند فضای مناسبی برای دانشجویان عزیز فراهم آورد. به دانش آموختگان بعد از فارغ التحصیل شدن مدرک کاردانی مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری از طرف دانشگاه علمی – کاربردی اعطاء می گردد.

معرفی دانشگاه جامع علمی کاربردی:

دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخشهای مختلف اقتصادی و افزایش مهارت های حرفه ای فارغ التحصیلان مرکز آموزش که فاقد تجربه ی اجرایی می باشند تشکیل و با بکارگیری و سازمان دهی امکانات، منابع مادی و انسانی دستگاه های اجرایی، نسبت به برگزاری دوره های علمی – کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد اقدام می کند.

دانشگاه جامع علمی – کاربردی تنها متولی نظام آموزش عالی علمی – کاربردی است که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اداره می شود. هدف دانشگاه جامع فراهم آوردن موجباتی است که مشارکت سازمانها و دستگاههای اجرایی دولتی و غیر دولتی را برای آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بخشهای مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور می باشد به نحوی که دانش آموختگان بتواند برای فعالیتی که به آنها محول می شود. دانش و مهارت لازم را کسب نمایند.

دانشگاه جامع مسئولیت برنامه ریزی، سازماندهی، پشتیبانی های کارشناسی، عملیاتی، اطلاعات و سیاست گذاری های کلان و نیز نظارت و ارزشیابی مراکز و مؤسسات علمی – کاربردی را بر عهده دارد.

مراکز و موسسات آموزش عالی علمی – کاربردی زیر نظر دانشگاه، رکن اجرایی آموزشهای علمی – کاربردی و به قصد ارتقای دانش کار و ایجاد مهارتهای متناسب با حوزه فعالیت شغلی افراد تأسیس شده است.
اهداف آموزشهای علمی – کاربردی

  • ایجاد بستر مناسب برای فعالیت همه جانبه ( صنعتی ، نظامی و دانشگاهی ) در گسترش اعتلای دانش و پژوهش علمی – کاربردی کشور.
  • ارتقای شاخصهای کمی و کیفی آموزشهای کاربردی در جامعه .
  • فراهم سازی زیر بنای مناسب به منظور بکارگیری توان دانش آموختگان دوره های نظری در حل مسائل کاربردی.
  • زمینه سازی زیر بنای مناسب برای ایجاد انتقال تکنولوژی نوین.