مرکز تماس
۸۸۶۱۵۳۳۱ الی ۳

اخذ گواهينامه سيستم مديريت يكپارچه (IMS) توسط مجتمع فولاد صنعت بناب

اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه توسط فولاد بناب

مجتمع فولاد صنعت بناب موفق به اخذ سیستم مدیریت یکپارچه IMS از شرکت توف اینترسرت شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب،گواهینامه سیستم مدیدیریت یکپارچه (IMS) پس از طی مراحل اجرائی با همکاری و مشاوره شرکت کاراد و با انجام ممیزی توسط نمایندگان شرکت توف، توسط این مجتمع اخذ شد.

شرکت TUV Inter Cert پس از انجام ممیزی در روزهای ۱۶ و ۱۷ اسفند ماه ۹۴ از سه سیستم مدیریتی شامل سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2008، سیستم مدیریت زیست محیطی بر اساس استاندارد ISO 14001:2004  و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای بر اساس استاندارد OHSAS 18001:2007 نسبت به صدور گواهینامه مدیریت یکپارچه (IMS) برای مجتمع فولاد صنعت بناب اقدام کردند.

اجرای نظام مدیریت یکپارچه (IMS) در مجتمع فولاد صنعت بناب به منظور اهدافی همچون ارتقاء سطح رضایت مشتریان و کارکنان سازمان، ارتقاء سطح الزامات زیست محیطی و ایمنی و بهداشت، رعایت الزامات قانونی و همچنین الزامات درون سازمانی ، ارتقاء بهره وری و کاهش هزینه ها، ارتقاء قابلیت رقابتی و افزایش سود آوری در این شرکت صورت می پذیرد.

شاایان ذکر است که مجتمع فولاد صنعت بناب که زیر مجموعه گروه مالی گردشگری است، بعنوان بزرگترین تولید کننده انواع مقاطع فولادی در بخش خصوصی کشور نقش موثری در تولید و اشتغال کشور داشته و در زمینه های زیست محیطی فعالیت‎های چشمگیری انجام داده است.