مرکز تماس
۸۸۶۱۵۳۳۱ الی ۳

بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی

کمکهای بنیاد نیکوکاری یاس همزمان با نوروز

بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی(س)، همزمان با نوروز سال ۱۳۹۵، کمکهای قابل توجهی را به مراکز و افراد نیازمند داشت.

 

به گزارش سایت این بنیاد، فائض فرخی، مدیرعامل بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی(س)، در این باره توضیح داد: در آستانه سال نو، آقای دکتر مهدی جهانگیری، رییس هیات مدیره این بنیاد، از مرکز توانمندسازی زنان خورشید، که در محله شوش تهران واقع است، دیدار کرد و مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال نیز به این مرکز کمک کرد.

 

وی با بیان این که ایشان همچنین بخشی از هزینه توانمدسازی زنان را به منظور اشتغال دائم آنها متقبل شدند، ادامه داد: بازدید از اولین مرکز ترک اعتیاد نسوان که با عنوان خیریه “مهرآفرین پردیس مهر مادر”، در کرمان فعالیت می کند نیز از سوی اینجانب و در ایام نوروز انجام گرفت و مبلغ ۱۱۵ میلیون ریال نیز به این مرکز کمک شد.

 

فرخی، همچنین به کمک نقدی ۷۰ میلیون ریالی آقای جهانگیری برای خرید وسایل ضروری خیریه بیماران «ای.بی» اشاره کرد و در توضیح این بیماری گفت: این بیماری، یک اختلال ژنتیکی پوستی است که پوست مبتالایان به قدری حساس و شکننده است که به راحتی و با کوچکترین ضربه یا سایش دچار تاول و زخم می شود و تاکنون نیز هیچ درمان قطعی برای این بیماری یافت نشده است.

 

او در ادامه گفت: بنابر دستور رییس هیات مدیره بنیاد، مبلغ ۲۰ میلیون ریال نیز به بیماران اوتیسم اهدا شد. همچنین ۲۰۰ میلیون ریال نیز به زنان و دختران بی سرپرست اختصاص یافت.

 

پرداخت ۲۵ میلیون ریال برای خرید البسه شیرخوارگاه شبیر که تحت پوشش بهزیستی است و ۱۰ میلیون ریال به دارالقران حکمت برای تامین نیازهای اولیه نیزاز دیگر برنامه های بنیاد نیکوکاری یاس اعلام شد.

مدیرعامل بیناد نیکوکاری یاس فاطمه النبی (س)، از پرداخت مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال به افراد نیازمند که دارای بیماریهای خاصی بودند خبر داد و اضافه کرد: مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال نیز در ادامه فعالیت های بنیاد در ایام نوروز، به کودکان بی سرپرست کرمانشاه اختصاص داده شد.

گفتنی است، پیش از آغاز سال جدید، رییس و اعضای هیات مدیره بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی(س) نیز با حضور در مرکز توانبخشی خیریه عمل آمادگی خود را برای توسعه و تجهیز بهتر این مرکز اعلام کردند ومبلغ ۲۰۰ میلیون ریال به مرکز و همچنین به تعدادی از کارکنان هدایایی از طرف دکترجهانگیری اهدا شد.