مرکز تماس
۸۸۶۱۵۳۳۱ الی ۳

ارائه و اجرای نخستین کمپین اطلاع رسانی بانک مرکزی توسط شرکت تبلیغاتی وابسته به بانک گردشگری

 

نخستین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی کشور توسط رئیس کل بانک مرکزی و با حضور مدیران عامل بانک ها و موسسات اعتباری ، دهم شهریور ماه ۹۵ در محل بانک مرکزی رونمایی شد.

بر اساس گزارش منتشر شده در سایت رسمی بانک مرکزی ج.ا.ا ، این بانک همزمان با هفته بانکداری اسلامی سال ۱۳۹۵ و در راستاى انجام مسئولیت های عمومی خود در خصوص ارتقای آگاهی عمومی جامعه در زمینه امور پولی و بانکى، با همکاری شهرداری تهران نسبت به اجرای کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی کشور اقدام کرد . در قالب این کمپین، اطلاع رسانی گسترده با استفاده از بیلبوردها و فضاهای ارتباطی عمومی در زمینه نظام بانکی صورت می گیرد.

« ولی اله سیف » با اشاره به اینکه در قالب این کمپین زمینه معرفی خدمات بانکی در راستای رشد و توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال فراهم می شود، خاطرنشان کرد : ظرفیت ارتباطی شبکه بانکی با ۲۱ هزار شعبه، بسیار گسترده است و مد نظر است با هماهنگی ایجاد شده از این ظرفیت استفاده کنیم.

رییس کل بانک مرکزی افزود : از ظرفیت موجود برای معرفی هرچه بهتر و شفاف تر خدمات نظام بانکی در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال در کشور باید استفاده شود و اینگونه پویش ها استمرار پیدا کند.

مدیر روابط عمومی بانک مرکزی با اشاره به مسئولیت اجتماعی بانک مرکزی و نظام بانکی کشور در این زمینه گفت: بانک مرکزی جمهوری اسلامی در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و به مناسبت هفته بانکداری اسلامی با همکاری نظام بانکی کشور و شهرداری تهران، «کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی کشور» را که کار اجرایی آن از دو ماه پیش آغاز شده بود را اجرا کرد.

« محمد على کریمی » با اشاره به نخستین حضور بانک مرکزی در فضای تبلیغات محیطی ، هدف اصلی اجرای این کمپین را آگاه سازى مخاطبان از اقدامات موثر نظام بانکى در حوزه اقتصادى کشور، اطلاع رسانی عمومی در خصوص فعالیت هاى بانکى روزمره عموم مردم و آگاهی دهی در زمینه مسائل بانکی و اقتصادی برشمرد.

‎« محمد علی مشکیان » مدیرعامل شرکت هم وطا آریا ایده پرداز و طراح این کمپین نیز گفت : در این کمپین جامع تبلیغاتی ، پیام های هدفمند برای آگاه سازی مخاطبان در زمینه فعالیت های مالی و بانکی و اقدامات موثر نظام بانکی کشور مورد توجه قرار گرفته است. در جلسات ایده پردازى این کمپین، مسیرهاى متعددى را پیشنهاد کردیم و در نهایت سعى شد با استفاده از تصاویر اسکناس، موضوعات مستقیم و هماهنگ را در ذهن مخاطبین شکل دهیم.

‎مشکیان افزود : در پیام هاى نوشتارى اصلى سعى کردیم به ساختارى کوتاه، موجز و هماهنگ در واژگان برسیم که محتواى اصلى هر تبلیغ، به صورت موثر و ماندگار در ذهن مخاطبین شکل بگیرد و در شعار دوم نسبت به اطلاع رسانی مستقیم تر پیام های مد نظر بانک مرکزی اقدام کردیم.

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، شرکت «هم وطا آریا» به عنوان یکی از شرکت های وابسته به «بانک گردشگری» ، با هدف نقش آفرینی موثر در فضای فرهنگی، تبلیغاتی، اطلاع رسانی و بازاریابی کشور در حوزه های مختلف، به ویژه در دو عرصه ی تخصصی بازار مالی و صنعت گردشگری، با دعوت از مشاورین و کارشناسان خلاق و نیروی انسانی مجرب در زمینه های تدوین، ارائه و اجرای کمپین های جامع تبلیغاتی از نقطه آغاز ایده پردازی تا اجرای نهایی، تبلیغات، انتشارات، مشاوره بازاریابی، برندسازی ، سرمایه گذاری در تولید فیلم و سریال و فعالیت در عرصه آثار هنری فعالیت می نماید و تنها شرکت تبلیغاتی کشور است که در ۴ فصل پیاپی از زمستان ۹۳ تا پاییز ۹۴ به مدت یک سال مستمر، طرح هایش توانسته عنوان برتر را در میان طرح های تبلیغاتی روزنامه های کثیر الانتشار کشور به انتخاب هیأت داوران متشکل از پیشکسوتان و اساتید صاحب نام عرصه تبلیغات شامل آقایان حقیقی، شکرخواه، میرزایی، کاتوزیان و فرهادی ، به دست آورد که این حضور مستمر در جمع برترین ها برای هیچ شرکت تبلیغاتی دیگری طی این مدت اتفاق نیافتاده و بی سابقه است.