مرکز تماس
۸۸۶۱۵۳۳۱ الی ۳

بازدید مهدی جهانگیری از پروژه های کیش و کرمان گروه مالی گردشگری

رییس گروه مالی گردشگری از پروژه های مختلف این گروه در کیش و کرمان بازدید و طی جلسات مختلف در جریان آخرین روند پیشرفت این پروژه ها قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری؛ مهدی جهانگیری به همراه مدیران گروه مالی طی بازدیدهای جداگانه در جریان پیشرفت پروژه های میکا مال کیش ، هتل و مجموعه تفریحی و تجاری سیرجان ، معدن شماره ۵ گل گهر ، هتل چهار ستاره ، کارخانه کرک ، و پروژه عظیم فولاد بافت قرار گرفت.
بر اساس این گزارش مجتمع میکا مال کیش با وسعت ۳۵ هزار متر مربع و زیر بنای ۲۰۲ متر مربع به بزرگترین مجموعه تجاری کیش بدل خواهد شد. همچنین با احداث و راه اندازی هتل ومجموعه تفریحی تجاری سیرجان اشتغالزایی بالغ بر ۶۰۰ نفر از جوانان منطقه، امکان جذب موثر و بیشتر گردشگر داخلی و خارجی، پرکردن خلاء اقامتی و اسکان گردشگران به عنوان یکی از معضلات مهم منطقه و بهبود فضای کسب و کار در این شهرستان به عنوان اهداف کلی این پروژه محقق خواهد شد.
گفتنی است در راستای عمل به اقتصاد مقاومتی هتل چهار ستاره بافت کرمان به منظور رشد گردشگری و رونق اقتصادی شهرستان بافت سال گذشته کلنگ زنی شد و همچنین کارخانه کرک و مجتمع عظیم فولاد بافت نیز به همین منظور احیا و راه اندازی دوباره شد.