مرکز تماس
۸۸۶۱۵۳۳۱ الی ۳

برگزاری ۱۱ همایش و سمینار علمی ـ آموزشی توسط شرکت تلاشگران اندیشه کاراد

شرکت تلاشگران اندیشه کاراد در سال جاری اقدام به برگزاری ۱۱ همایش و سمینار علمی ـ آموزشی در حوزه‌های مختلف علوم اقتصادی، مدیریت و مباحث استراتژیک می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی گروه مالی گردشگری، در برنامه همایش‌های سال ۹۳ این شرکت عنوان شده همایش «تعالی منابع انسانی» و «مدیریت و الگوی کسب و کار در شرکت‌های هلدینگ» در خردادماه هر کدام به مدت ۴ ساعت برگزار می‌شود.

«مدیریت و برنامه‌ریزی استراتژیک در محیط‌های کسب و کار»، «مدیریت برنامه‌ریزی و کنترل پروژه‌ها» و «سرمایه انسانی در هزاره سوم» برنامه‌های فصل تابستان این شرکت است که همگی در هفته پایانی هر ماه برگزار می‌شود.

در ماه‌های مهر، آبان و آذر نیز سمینارهای علمی با مضامین «فناوری اطلاعات در محیط‌های کسب و کار»، «تکنیک‌های مدیریتی در ارتقای بهره‌وری» و «مدیریت استعدادها و جانشین‌پروری در سازمان‌ها» عملیاتی خواهد شد و «اندیشه‌های نو در مدیریت»، «اصول سرمایه‌گذاری و تامین مالی پروژه‌ها» و «مدیریت مالی در محیط‌های کسب و کار» نیز عناوین همایش‌های فصل زمستان اعلام شده‌است.

گفتنی‌است، سخنرانان کلیه همایش‌ها عمدتا از اساتید رشته‌های مدیریت دانشگاه‌های تهران، تربیت مدرس و شهید بهشتی خواهند بود.

این گزارش حاکی است، محل برگزاری گردهمایی‌های ۱۱ گانه یاد شده نیز در سالن همایش‌های مرکز آموزش علمی و کاربردی کاراد است.