مرکز تماس
۸۸۶۱۵۳۳۱ الی ۳

افزایش حجم صادرات مجتمع فولاد صنعت بناب به عراق

صادرات محصولات فولادی مجتمع فولاد صنعت بناب به عراق در سالجاری افزایش می یابد.

مدیر عامل مجتمع فولاد صنعت بناب با توجه به حضور پررنگ این مجتمع درهشتمین دوره نمایشگاه بین المللی تخصصی ساختمان اربیل گفت : حجم صادرات انواع محصولات فولادی این مجتمع نسبت به سال قبل در سالجاری افزایش چشمگیری خواهد داشت .

علی دهاقین ، با اشاره به تقاضا و استقبال مصرف کنندگان و تجار آهن عراق ، رضایت مندی ایشان از محصولات این مجتمع را دلیل بر برنامه ریزی برای افزایش حجم صادرات بر شمرد و ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک این مجتمع حضور تاثیر گذاری را در بازار آهن عراق ، مخصوصا اقلیم کردستان خواهد داشت .

وی همچنین تولید محصولی با کیفیت و دارای استانداردهای جهانی در مجتمع فولاد صنعت بناب و برتری نسبی در قیاس آن با محصولات سایر کشورهای صادر کننده به عراق را از دلایل رضایت مندی ایشان دانست.

شایان ذکر است که در این نمایشگاه شرکت هائی از کشورهای ایران، ترکیه، مصر، چین، هندوستان، امارات متحده عربی، لبنان، ایتالیا، عراق، سریلانکا، فلسطین، عربستان نیز حضور داشتند که این  مجتمع حضوری پررنگ داشت و از طرف تجار، واردکنندگان محصولات فولادی و پیمانکاران و شرکت های ساختمانی بزرگ اربیل مورد استقبال قرار گرفته و دعوت به همکاری شد .