مرکز تماس
۸۸۶۱۵۳۳۱ الی ۳

صادرات تیرآهن از مجتمع فولاد صنعت بناب به عراق

صادرات تیرآهن و سایر محصولات فولادی از مجتمع فولاد صنعت بناب به عراق آغاز شد .

   

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب با تولید تیرآهن نیمه سبک و مفتول های آلیاژی سبد محصولات تکمیل و بهمراه سایر محصولات از جمله میلگرد های آجدار در گرید های مختلف ، صادرات این محصولات به کشور های همسایه آغاز گردید.

 شایان ذکر است این مجتمع با دارا بودن زیر ساختهای مناسب ، تجهیزات پیشرفته تولید ، آزمایشگاهی و کنترلی ، پرسنل متخصص و مجرب ، توانایی تولید انواع محصولات تیرآهن نیمه سبک و معمولی از جمله سایز IPE200,220و انواع ناودانی نیمه سبک و معمولی ، نبشی ، مفتول های آلیاژی در سایز های مختلف و میلگرد های آجدار از سایز۸الی۳۲را دارا می باشد .

همچنین این مجتمع با داشتن دو سایت بزرگ فولاد سازی با تکنولوژی القایی و قوس الکتریکی و هفت خط نورد به عنوان بزرگترین تولید کننده در بخش خصوصی کشور دارای کاملترین سبد محصولات فولادی با کیفیت بالا می باشد.

مجتمع فولاد صنعت بناب مفتخر به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008و واحد نمونه کیفی استان آذربایجان شرقی در سال ۹۱-۹۲و همچنین با دریافت گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه ISO17025به عنوان آزمایشگاه همکار اداره استاندارد انتخاب گردیده است .