مرکز تماس
۸۸۶۱۵۳۳۱ الی ۳

امضائ توافقنامه همکاری مجتمع فولاد صنعت بناب با اتحادیه صنف آهن فروشان کشور

این توافقنامه در جریان بازدید اعضاء اتحادیه آهن فروشان کشور از مجتمع فولاد صنعت بناب با هدف ایجاد تعامل و همکاری بیشنر فی مابین در جهت فروش محصولات این مجتمع امضاء شد .

   

مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب ایجاد تعامل بیشتر با اتحادیه صنف آهن فروشان ، کاهش هزینه حمل و تحویل در حداقل زمان را از اهداف این توافقنامه با رئیس اتحادیه آهن فروشان کشورخواند که این توافقنامه پس از مطالعات کارشناسی روی محصولات مجتمع فولاد صنعت بناب منعقد و به امضاء مسئولین این اتحادیه و این مجتمع رسید .

رئیس اتحادیه آهن فروشان کشور نیز در این مورد گفت : این توافقنامه به دنبال جلسه و بازدید از مجتمع فولاد صنعت بناب  با هدف تسریع در امر فروش به استان های آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی و اردبیل جهت ارائه محصولات این مجتمع مابین عاملین فروش این سه استان انجام شد .

  

مجتمع فولاد صنعت بناب با دارا بودن پیشرفته ترین تجهیزات و ابزار آلات آزمایشگاهی و همچنین جذب منابع انسانی متخصص، محصولات خود را بطور مستمر تحت کنترل قرار داده و در این ارتباط موفق به دریافت گواهینامه علامت استاندارد برای کلیه تولیدات خود از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران  و گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ۲۰۰۸ –۹۰۰۱  ISO از شرکتDNV  نروژ شده است.