مرکز تماس
۸۸۶۱۵۳۳۱ الی ۳

بازدید اعضای اتحادیه صنف آهن فروشان کشور از مجتمع فولاد صنعت بناب

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب ، اعضای اتحادیه آهن فروشان کشور با حضور در مجتمع فولاد صنعت بناب ازواحدهای تولیدی ذوب و نورد این مجتمع بازدید به عمل آوردند و از نزدیک با توانمندیها ی این مجتمع آشنا شدند .

   

همچنین مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب طی جلسه ای که درپایان این بازدید انجام شد از ایجاد یک واحد ذوب ۱/۵ میلیون تنی خبر داد و گفت : با ایجاد یک واحد ذوب ۱/۵ میلیون تنی ظرفیت تولید این مجتمع به ۴ میلیون تن خواهد رسید . علیرضا حیدرآبادی پور افزود: به دنبال تحقق این رخداد مهم، بیش از پیش خواهیم توانست به عنوان قطب منحصر به فرد تولید فولاد کشور در شمالغرب کشور، خود را معرفی کنیم.

وی همچنین تنوع محصولات تولیدی با کیفیت بالا را یکی از مزیت‌های این مجتمع خواند و ارائه سبد کامل محصولات فولادی برای مشتریان را از دیگر مزایای این مجتمع برشمرد .

در پایان نیز توافقنامه همکاری فی مابین مجتمع فولاد صنعت بناب و اتحادیه صنف آهن فروشان کشور با هدف تسهیل و تسریع در روند فروش و ارائه محصولات به مصرف کنندگان و در جهت تامین رضایت مندی مشتریان به امضاء طرفین رسید .

مجتمع فولاد صنعت بناب در حال حاضر پس ازتولید کنندگان دولتی کشور در مقام چهارم ایستاده و در میان تولید کنندگان بخش خصوصی نیز به عنوان بزرگترین تولید کننده فولاد کشور شناخته شده و مقام اول را دارا است.