مرکز تماس
۸۸۶۱۵۳۳۱ الی ۳

افتتاح «شهر موشها ۲» در میان شادمانی کودکان

مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی «شهر موشها ۲» در میان استقبال و شادمانی کودکان و خانواده‌ها با حضور «احمد مسجد جامعی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران»، مدیران ارشد گروه مالی گردشگری و برخی مدیران و فعالان عرصه‌های فرهنگی و هنری کشور، در برج میلاد برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک گردشگری، فیلم سینمایی «شهر موشها ۲» جدیدترین اثر سینمایی «مرضیه برومند» است که نویسندگی آن بر عهده «فرهاد توحیدی» بوده و تهیه کننده آن نیز «منیژه حکمت و علی سرتیپی» هستند.

قبل از آغاز فیلم، «بانک گردشگری» که حامی اصلی این فیلم سینمایی است برای سپاس از عوامل این فیلم، «لوح سپاس به‌همراه معادل مبلغ ده میلیون تومان» به مرضیه برومند، علی سرتیپی، فرهاد توحیدی و منیژه حکمت به عنوان سهام این بانک هدیه کرد و سه میلیون تومان نیز به سایر عوامل فیلم به عنوان سهام تقدیم شد.

بر اساس این گزارش، «مرضیه برومند، کارگردان فیلم سینمایی شهر موشها۲» گفت: «بانک گردشگری با حمایت مالی از این پروژه سینمایی هنگام ساخت هدیه خود را داده است و این حمایت برای من جایزه ای ارزشمند است و امیدوارم این راه را ادامه دهند و برای سینمای کودک قدم های بزرگ تر بردارند.» همچنین «منیژه حکمت، تهیه کننده فیلم شهر موشها ۲» اظهار داشت: «این فیلم تلاش یک ساله همه ما است و لازم می‌دانم از همه سرمایه‌گذاران بخش خصوصی که با ما همکاری کردند تشکر کنم. همین که بخش خصوصی برای سینمای کودک وارد میدان عمل شده یک دنیا ارزش دارد. شهر موش ها امروز از خاطرات خودمان به خاطرات نوه هایمان هم تبدیل شده است.»

این فیلم که از چهارشنبه هفته آینده به صورت سراسری اکران می شود، چهارشنبه‌شب برابر با ۲۹ مرداد میزبان یک مراسم ویژه بود که ضمن پذیرایی از مهمانان این فیلم نیز در سالن همایش های برج میلاد به نمایش درآمد.

حضور کودکان در کنار خانواده و بازی و هیجان آنها از نکات دیدنی این مراسم بود. غرفه های رنگین موسیقی، نقاشی، نقالی و طراحی صورت کودکان به شکل موش از جمله برنامه های شاد و مفرحی بود که برای کودکان ترتیب داده شده بود. کودکان پس از وارد شدن به محوطه بازی شهر موشها با خوشامدگویی شخصیت‌های عروسکی مواجه می‌شدند و عکس‌های یادگاری می گرفتند.

مراسم پایانی جشن افتتاح فیلم سینمایی «شهر موشها ۲» با آتش بازی بر فراز آسمان تهران و شادمانی کودکان همراه بود و ستاد برگزاری نیز در پایان دو ساعت برنامه متنوع، پس از پایان این قسمت از مراسم، مهمانان را برای دیدن فیلم به سالن همایش های برج میلاد راهنمایی کردند.