اقامت وزیر اقتصاد در ویلاهای مجتمع گردشگری بافت/ فاز۲ مجتمع بهمن ماه افتتاح می‌شود

سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی که به همراه هیات ۳۰ نفره بتازگی سفری به کرمان داشتند، یک شب را در ساختمان‌های ویلایی پروژه هتل و مجتمع گردشگری بافت وابسته به گروه مالی گردشگری اقامت کردند.
به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، این برای نخستین بار است که یک وزیر وهیات همراه که برای شرکت در جلسات اداری به شهرستان بافت سفر کرده اند، شب را برای اقامت در این شهر انتخاب و از دست اندرکاران راه‌اندازی این مجموعه تشکر کردند. این مسئله نشان دهنده موقعیت کم‌نظیر پروژه هتل و مجتمع گردشگری بافت و همچنین ضرورت آن برای شهرستان است.
فرماندار و نماینده شهر بافت در مجلس شورای اسلامی نیز وزیر امور اقتصادی و دارایی و هیات همراه را در سفر به بافت همراهی کردند.
ساختمان‌های ویلایی هتل و مجتمع گردشگری بافت شامل ۱۶ واحد ویلایی با تعداد ۸۰ تخت اقامتی است.
این گزارش حاکیست: فاز ۲ پروژه هتل و مجتمع گردشگری بافت شامل فودکورت نیز تکمیل شده و با اتمام محوطه سازی و همچنین تکمیل جاده شرقی مسیر دسترسی به آن، تا بهمن ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
فاز سه پروژه هتل و مجتمع گردشگری بافت هم شامل ۳۴ واحد اقامتی، دو تالار و دو رستوران است که مراحل تکمیل را طی می‌کند و تا پایان سال ۱۴۰۲ مورد بهره‌برداری خواهد گرفت.
با بهره‌برداری از فازهای ۲ و ۳ پروژه هتل و مجتمع گردشگری بافت برای دهها نفر از جوانان به ویژه نیروهای بومی ومحلی، اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ایجاد خواهد شد.
شهرستان بافت همه‌ساله پذیرای شمار زیادی از گردشگران داخلی و خارجی است و با وجود ساخت اقامتگاه بوم‌گردی در سال‌های اخیر، هتل و مجتمع گردشگری بافت نقش بسزایی در رونق گردشگری این دیار خواهد داشت.