گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا ( CE) مجتمع فولاد صنعت بناب تمدید شد

در ممیزی مجدد گواهینامه CE برای تمدید آن که به درخواست مجتمع فولاد صنعت بناب توسط نماینده شرکت DEDAL بلغارستان صورت گرفت، این مجتمع موفق به تمدید گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا CE برای محصولات تولیدی خود شد.
به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، به منظور اعتبار دهی گواهینامه CE، هرسال یک دوره ممیزی مراقبتی انجام می گیرد. طی ممیزی انجام شده، تمام سیستم‌ها و فرآیندهای تولید و کیفیت محصول نهایی شامل مستندات آموزشی، آزمایشگاه مرکزی، کنترل کیفی، خطوط تولید و همه سوابق مربوطه مورد بررسی و ممیزی قرار گرفت و با توجه به اعلام سرممیزی، نظر به نبود هیچ‌گونه عدم انطباق، گواهینامه فوق تمدید شد.
گواهی استاندارد “CE” علاوه بر الزامی بودن آن برای صادرات به کشورهای اروپایی، به عنوان یک مبنای جهانی برای صادرات کالا به سایر کشورهای آسیایی و آفریقایی نیز به شمار می رود و دارندگان این استاندارد اجازه صدور محصول در بازارهای جهانی به ویژه اروپا را دارا هستند.
محصولات نوردی تولید شده در شرکت فولاد صنعت بناب با توجه به کیفیت بالا، تنوع محصول و تعدد خطوط تولید برای عرضه محصول طبق نیاز مشتریان در حداقل زمان بر اساس استانداردهای داخلی و مطابق با استانداردهای جهانی با نام تجاری شاهین بناب و با داشتن توان تولید میلگرد از سایز ۸ تا۳۲ با گریدهای مختلف و انواع مقاطع فولادی اعم از نبشی، تیرآهن، ناودانی و همچنین شمش فولادی، کامل ترین سبد محصولات فولادی را تولید و روانه بازار می کند.
علامت CE بر روی یک محصول، اعلام تولید کننده است که محصول مطابق با الزامات اساسی قوانین مربوط به سلامت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست اروپا است. حروف “CE” اختصار عبارت فرانسه “Conformité Européene” است که به معنای “سازگاری اروپایی” است.