رکورد تولید ماهانه خطوط ذوب و نورد در مجتمع فولاد صنعت بناب شکسته شد

با تلاش مدیریت و نیروهای متخصص و متعهد، خرداد ماه امسال دو رکورد جدید تولید ماهانه در مجتمع فولاد صنعت بناب در واحدهای فولادسازی و مجموع ذوب و نورد شکسته شد.
به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، میزان تولید واحد ذوب شاهین خرداد ماه سال جاری به ۲۲ هزار و ۳۷۳ تن رسید و رکورد قبلی که ۲۰ هزار و ۴۲۲ تن بود را شکست.
واحد فولادسازی شاهین نیز با یک کوره قوس الکتریکی و واحد فولادسازی شهریار تولید ۳۵ هزار و ۹۰۳ تن شمش را ثبت کرد در حالی که رکورد قبلی جمع خطوط ذوب ۳۳ هزار و ۵۳۴ تن بود.
همچنین تولید ذوب و نورد خرداد ماه امسال در مجموع به ۷۶ هزار و ۶۸ تن رسید در حالی که بالاترین رقم تولید قبلی مربوط به آبان ماه ۹۱ به میزان ۶۵ هزار و ۸۶۸ تن بود که به این ترتیب شعار امسال یعنی جهش تولید را محقق کرد.
مجتمع فولاد صنعت بناب در هفته های اخیر با اصلاح فرآیندهای تامین مواد اولیه و فرآیند تولید، توانسته تولید را افزایش دهد و جهش تولید را تجربه کند که با وجود این افزایش، فرآیند تحویل محصولات تولیدی به مشتریان نیز تسهیل و رضایتمندی آنان را در بر داشته است .
مجتمع فولاد صنعت بناب با برخورداری از دو واحد ذوب و ریخته گری و خطوط متعدد نورد و نیروی جوان، متخصص و متعهد ، تولیدات خود را در قالب سبد کامل و با کیفیت بالا تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می کند که در ادامه ی زنجیره فولادی شکل گرفته در هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان نقش بسزایی را در میان تولید کنندگان فولاد کشور ایفا می کند.