مجمع عمومی سالیانه شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان برگزار شد

در این مجمع که روز چهارشنبه ۲۶ تیرماه برگزار شد؛ صورت‌های مالی سال ۱۳۹۷ و عملکرد مدیریتی این شرکت به تصویب سهامداران و مجمع عمومی رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان، در این مجمع که با حضور تمامی سهامداران برگزار شد؛ ابتداگزارش مالی سال ۹۷ قرا‌ئت شد وپس از آن نیز حسابرس قانونی شرکت گزارش حسابرسی خود را برای سهامداران بیان کرد.

بنابه این گزارش پس ازتقدیر و تشکر از مدیران قبلی، صادق جاهدخطیبی مدیرعامل جدید شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان طی سخنان کوتاهی به بیان ایده ها و برنامه های کوتاه مدت و میان مدت خود برای آینده شرکت پرداخت و اظهارداشت: درحال حاضر مهم‌ترین برنامه پیش رو اصلاح ساختار اداری و طراحی استراتژی درازمدت شرکت برای عملیاتی شدن پیشبرد اهداف و انتظارات مدیریت گروه و سهامداران است.

خطیبی افزود: برای این شرکت بسیار مهم است که در آینده نزدیک در صنعت فولاد و معدن نقشی پر رنگتر داشته باشیم و به‌عنوان یک هلدینگ که می تواند در صنعت فولاد حرفی برای گفتن داشته باشد به ایفای نقش بپردازیم.

وی تکمیل واحد‌های دخیل در زنجیره فولاد را یک حرکت استراتژیک دانست و گفت: تولید هرکدام از اجزای زنجیره فولاد برای ما یک اصل است و باید با برنامه ریزی مناسب به این اهداف برسیم و آنگاه صادرات محوری را سرلوحه اقدامات آتی خود قرار دهیم.

خطیبی درخصوص برنامه های توسعه ای شرکت خاطرنشان ساخت: با تبیین یک استراتژی فنی و دقیق باید هم در زمینه معدن و هم فولاد، با توجه به اسناد بالادستی و برنامه چشم انداز ۱۴۰۴بتوانیم توسعه های صنعتی و معدنی مان را هدفمند دنبال نماییم.

مدیرعامل شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان برقراری نظم و انضباط مالی را یکی از اهداف مهم کاری خود برشمرد و گفت: برای رسیدن به اهداف مختلف خود، داشتن نظم و انضباط مالی یک اصل ضروری است و ازین پس همه اقدامات باید براساس برنامه های مصوب انجام شود تا از اتلاف منابع که سبب بالا رفتن هزینه‌های تولید و قیمت تمام شده می شود جلوگیری کرد.

خطیبی در پایان این جلسه اظهار امیدواری کرد که با همدلی و همگامی همه پرسنل و مدیران شرکت و حمایت های معنوی مدیران گروه مالی، اهداف این شرکت بیش از گذشته محقق شود.