توزیع 5 هزار بسته مواد غذایی بین روزه داران مناطق محروم در ماه مبارک رمضان

با حمایت گروه مالی گردشگری و بنیاد یاس انجام می شود؛
توزیع 5 هزار بسته مواد غذایی بین روزه‌داران مناطق محروم در ماه مبارک رمضان

به مناسبت ماه مبارک رمضان با هدف اطعام جمعی از هموطنان روزه دار و مومن مناطق کمتر برخوردار تهران و شهرستانها، گروه مالی گردشگری نسبت به تامین 5 هزار بسته سبد مواد غذایی اقدام کرده که توسط بنیاد نیکوکاری یاس توزیع می شود.
این سومین سال متوالی است که گروه مالی گردشگری در راستای مسئولیت های اجتماعی و با همکاری بانک گردشگری، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه، پویش “سفره مهربانی” را تشکیل و بسته‌های مواد غذایی برای روزه داران تامین و توزیع می شود.
به گزارش روابط عمومی مالی گردشگری، بسته‌های مذکور شامل 12 قلم انواع مواد غذایی و خوراکی از جمله برنج، روغن، حبوبات، ماکارونی، خرما، چای و شکر است که ارزش هر کدام از بسته‌ها 13 میلیون ریال و در مجموع 65 میلیارد ریال است ضمن اینکه به برخی از خانواده های نیازمند بن‌های نقدی نیز اهدا می شود.
یادآور می شود کمک‌های مذکور شامل نخستین مرحله از توزیع بسته های غذایی در ماه مبارک رمضان امسال است که در شب های قدر از طریق بنیاد نیکوکاری یاس توزیع می شود. این کمک ها تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت.
در پویش ” سفره مهربانی ” علاوه بر کمک های گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری، جمعی از مدیران و کارکنان گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری و همچنین شرکت های تابعه، به صورت داوطلبانه در این امر خداپسندانه مشارکت کردند.
این گزارش حاکیست: پیش از این نیز گروه مالی گردشگری ده ها هزار بسته معیشتی را در راستای کمک های مومنانه بین اقشار آسیب دیده از کرونا و همچنین نیازمندان مناطق مختلف کشور از طریق بنیاد یاس توزیع کرده است.
خانواده بزرگ گروه مالی گردشگری رسیدگی به وضعیت نیازمندان و محرومان جامعه را همواره دغدغه خود می داند و علاوه بر ماه مبارک رمضان در ایام سال به مناسبت های مختلف در امور خیریه مشارکت دارد.
بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی(س)، خیریه‌ای مستقل با مجوز از سازمان بهزیستی کشور است. این موسسه غیرانتفاعی، غیرسیاسی و غیرتجاری به منظور خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر جامعه در حوزه‌های مختلف فعالیت می‌کند.
بنیاد نیکوکاری یاس وابسته به گروه مالی گردشگری از سال ۱۳۹۳ تاسیس شده است.