مرکز تماس
۸۸۶۱۵۳۳۱ الی ۳

مجمع عادی سالیانه شرکت توسعه امید افق گردشگری برگزار شد

مجمع عادی سالیانه شرکت توسعه امید افق گردشگری در روز دوم تیر ماه در مجتمع فرهنگی رفاهی الماس شهر برگزار شد. در این نشست که با هدف انتخاب هیئت مدیره جدید، انتخاب بازرس مستقل قانونی و ارائه گزارش سالانه عملکرد شرکت با حضور ۵۴ درصدی سهامداران برگزار شد.
«محسن بیژنی فرود»، مدیرعامل، در گزارشی با اشاره به ماموریت اصلی شرکت که تلاش در جهت ایجاد پشتوانه ای مطمئن برای تامین آتیه سرمایه انسانی گروه مالی گردشگری عنوان شد، اظهار داشت: «سرمایه شرکت در دوره سه ساله تاسیس تا پایان آذر ماه ۱۳۹۴ به میزان ۲۰۰ درصد افزایش یافته است و ما با هدف گذاری توسعه و بهبود مستمر فعالیت ها، کاهش هزینه ها و تامین منافع سهامداران، گسترش فرهنگ مشتری مداری در سطح سازمان و … سرمایه گذاری و فعالیت در حوزه های مختلف اقتصادی سودآور را در دستور کار خود قرار داده ایم».
به گفته مدیرعامل شرکت توسعه امید افق گردشگری، این شرکت در حوزه هایی چون پولرسانی به بانک ها و موسسات اعتباری، خدمات حفاظتی مراقبتی در قالب شرکت ایمن گستر مرصاد، فعالیت در حوزه بازارگردانی و بورس، ارائه خدمات بیمه ای در قالب شرکت بیمه آرمان و مدیریت مجموعه ورزشی آب تهران در حال فعالیت است و قصد دارد در سال ۱۳۹۵، ارائه خدمات رفاهی مانند صدور کارت سهامداری هوشمند، عقد قرارداد با گروه هتل های پارس و کوثر و غیره را برای خدمت بیشتر به کارکنان گروه مالی گردشکری مورد توجه قرار دهد.
لازم به ذکر است در جریان مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توسعه امید افق گردشگری، بعد از انتخاب ناظران و منشی، بازرس مستقل و حسابرس شرکت، گزارشی در خصوص صورت های مالی شرکت ارائه کرد و برای انتخاب اعضای هیئت مدیره جدید، انتخاب روزنامه رسمی و انتخاب بازرس مستقل و قانونی رای گیری انجام گرفت. همچنین در مجمع توسعه امید افق گردشگری مقرر شد به ازای هر سهم ۱۴۱ ریال سود تقسیم شود.