مرکز تماس
۸۸۶۱۵۳۳۱ الی ۳

نشست مشترک اقتصادی ایران و ایتالیا

درخواست مهدی جهانگیری برای پاسخگویی به اظهارات یکی از کاندیداها

 

در پی اظهارات یکی از کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برنامه گفتگوی ویژه خبری در شامگاه شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه که مطلبی خلاف واقع در مورد برادر معاون اول رییس جمهور بیان شد، مهدی جهانگیری طی دو نامه جداگانه از ریاست سازمان صدا و سیما و رئیس کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری خواستار آن شد تا زمانی برای پاسخگویی به این اظهارات نادرست در رسانه ملی اختصاص داده شود. متن این دو نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای علی عسگری
ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
با عرض ادب و احترام؛
در برنامه گفتگوی ویژه خبری که شامگاه شنبه ۱۳۹۶/۲/۲۳ از شبکه دوم سیما پخش شد؛ یکی از کاندیداهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری مطلبی خلاف واقع اظهار داشت که با توجه به نادرست بودن آن از جنابعالی تقاضا دارم جهت روشن شدن افکار عمومی و بر اساس موازین قانونی مرتبط، زمانی را برای پاسخگویی به این مطلب برای بنده در رسانه ملی اختصاص دهید.
با تقدیم احترام
مهدی جهانگیری

جناب آقای قاضی زاده هاشمی
ریاست محترم کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری
با عرض ادب و احترام؛
در برنامه گفتگوی ویژه خبری که در شامگاه شنبه ۱۳۹۶/۲/۲۳ از شبکه دوم سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد و به یکی از کاندیداهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران اختصاص داشت؛ ایشان مطالبی خلاف واقع و نادرست بیان نمود که از جنابعالی تقاضا دارم جهت اگاهی مردم و احقاق حق اینجانب زمانی را به منظور پاسخگویی به مطالب غیر واقع ایشان اختصاص دهید.
با تقدیم احترام
مهدی جهانگیری

3 دیدگاه دربارهٔ «درخواست مهدی جهانگیری برای پاسخگویی به اظهارات یکی از کاندیداها»

  1. باسلام دردستی و پاک دستی شما به تمام هموطنان ثابت شده است و این را هم به آقای قالیباف میگویم خلایق هرچه لایق

  2. باسلام درستی و پاک دستی برادران جهانگیری برای تمامی هموطنان ثابت شده است و این را هم به آقای قالیباف میگم .خلایق هرچه لایق..

  3. اخه مگه اجاره میدن حرف بزنی حاج مهدی
    اقای جهانگیری اینها چون حرفی نداشتند همه جور حرفی پشت سر اطرافیان رییس جمهوری و معاون اولش زدند البته که ملت ما باشعور و اگاهن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.