مرکز تماس
۸۸۶۱۵۳۳۱ الی ۳

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سمگا برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) برگزار شد و توزیع مبلغ ۲۰۰ ریال سود به ازای هر سهم به تصویب رسید.
به گزارش روابط‌عمومی شرکت سمگا، این جلسه روز شنبه ۳۰ فروردین‌ماه در محل هتل پارسیان آزادی تهران با حضور بیش از ۸۴ درصد سهامداران رسمیت یافته و با استقرار «مهدی جهانگیری» در جایگاه رئیس مجمع، «سید بها الدین حسینی هاشمی و محمد صادق طاهری» به عنوان ناظران و در حضور نماینده سازمان بورس اوراق بهادار تهران تشکیل گردید.
پس از ارائه گزارش فعالیت هیئت مدیره توسط مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران «علی زیرک‌نژاد»، حسابرس و بازرس قانونی گزارش خود را ارائه نمود، در ادامه صورت های مالی شرکت برای سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۲ مورد تصویب قرار گرفته و با تصویب مجمع مقرر شد از محل سود قابل تقسیم به ازای هر سهم ۲۰۰ ریال سود به سهامداران پرداخت گردد.
در پایان جلسه موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت رهیافت و همکاران به عنوان بازرس قانونی اصلی و حسابرس مستقل، موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت ایران مشهود به‌ عنوان بازرس قانونی علی‌البدل و روزنامه های اطلاعات و دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه های رسمی شرکت انتخاب شدند.